Detský podsedák Panda - 123A

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
130 € 108,33 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
24.1.2024

Detská sedačka 123A je ideálnym riešením pre deti.

Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Detská sedačka 123A je ideálnym riešením pre deti. Robustná konštrukcia umožňuje pohodlné strihanie vlasov a plné zabezpečenie komfortu. Bola založená v záujme bezpečnosti a pohodlia najmenších zákazníkov. Sedačka  je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov a odolného mäkkého čalúnenia a preto je odolný, ľahko sa čistí a udržuje. Dlhá životnosť produktu.

Vlastnosti

  • Pohodlie.
  • Bezpečnosť.

Dodatočné parametre

Kategória: Detské zostavy
Hĺbka: 26cm
Šírka: 76cm
Výška: 19cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Poťah: Imitácia kože
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.