Zrkadlová konzola Panda - Barber Empire II

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
4 490 € 3 741,67 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
2.9.2024

Koncept holičstva Empire II  je kombináciou štýlových výrobkov odkazujúcich na najlepšie tradície kaderníckeho remesla.

Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Ucelený nápad na pánsky salónik začína interiérovým dizajnom s dôrazom na nábytok a detaily. Koncept holičstva Empire II je kombináciou štýlových výrobkov odkazujúcich na najlepšie tradície kaderníckeho remesla. Línia ponúka kompletný produkt vo svojej podobe, ktorý obsahuje ako prvky z masívneho dreva kombinované s drahými kompozitnými materiálmi, tak aj kreslo a doplnky dokonale zladené s celým usporiadaním.

Obzvlášť pozoruhodná je skutočnosť, že všetky výrobky pochádzajú z „ruky“ jedného dizajnéra, takže koherentný koncept salónu v akomkoľvek aspekte nie je len variáciou na holiča, ale skutočným miestom starostlivosti o mužskú hlavu. Celý koncept je založený na niekoľkých dominantách: v prvom rade je do dosky zapustené pôvodné kaderníctvo – jediné svojho druhu na slovenskom trhu.

Dodatočné parametre

Kategória: Zrkladlové konzoly
Záruka: 2 roky
Hĺbka: 51cm
Šírka: 262cm
Výška: 85cm
Materiál: Laminátové drevo
Kombinácia: Masívne drevo
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.