Stolík do čakárne Panda - Ovo

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
399 € 332,50 € bez DPH

Zvoľte variant

Kolekcia je podstatou elegancie a futurizmu.

Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.sk

Detailné informácie

Variant: vyšší
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do: 8.7.2024
399 €
332,50 € bez DPH
Variant: nižší
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do: 8.7.2024
399 €
332,50 € bez DPH

Podrobný popis

Prvý na slovenskom trhu, ktorý bol vytvorený v spolupráci so špičkovými dizajnérmi a svetovými návrharmi. Ovo  je prvá kolekcia kaderníckeho nábytku vytvorená v spolupráci s majstrom kaderníckeho umenia a návrhármi. Kolekcia je podstatou elegancie a futurizmu. Nábytkové prvky sú vyrobené z akrylovej dosky a zdobené jemným LED podsvietením.  Stolík Ovo bude perfektný v čakárni vášho kaderníckeho salónu. Zákazníci si budú vychutnávať kávu pri čakaní, kým prídu na rad. Dokonale sa hodí do väčších aj menších priestorov, môže to byť kombinácia dvoch častí – vyššej a nižšej, ktoré spolu vytvoria zaujímavé duo. Stolík je vyrobený z laminovanej dosky, osadenej na pochrómovanom podstavci.

Vlastnosti

  • Jemné LED podsvietenie.
  • Vyrobený z vysoko laminovanej dosky.

Stolík do čakárne na mieru

Máte záujem o stolík v inom prevedení ako na obrázku ? Žiaden problém, jednoducho si vyberte z našej ponuky stolíkov do čakárne. Jednotlivé kroky sú číselne odstupňované. 

1. Výber dreva

  • Stolík je dostupný v laminovanej doske:  
  • Stolík je dostupný v lesklej doske:
  • Stolík je dostupný v lakovanej MDF doske:
  • Stolík je dostupný v masívnom dreve:

2. Nechajte si vypracovať nezáväznú ponuku

Vybrali ste si kadernícke kreslo na mieru? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@andopa.sk alebo nám zavolajte na +421915827577 a my Vám vypracujeme nezáväznú ponuku.

Dodatočné parametre

Kategória: Stolíky do čakární
Záruka: 1 rok
Hĺbka: 42cm
Šírka: 76cm
Výška: 45cm
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.