Profesionálny sterilizátor Ceriotti - Stelth

contact-form-0 discount-0
Značka: Ceriotti
od 187 € od 155,83 € bez DPH

Zvoľte variant

Profesionálny sterilizátor UV-C s germicídnymi vlastnosťami pre všetky nástroje, ktoré sa nedajú sterilizovať vystavením vysokým teplotám.

Detailné informácie

Variant: Čierny
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do: 29.7.2024
187 €
155,83 € bez DPH
Variant: Strieborný
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do: 29.7.2024
198 €
165 € bez DPH

Podrobný popis

UV-C svetlo pracuje na špecifickej vlnovej dĺžke, ktorá deaktivuje choroboplodné zárodky, baktérie a vírusy. Konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele s plastovými detailmi. Vybavený hlavným vypínačom a bezpečnostným vypínačom, ktorý po otvorení veka vypne žiarovku UV-C. Certifikované žiarovky UV-C od spoločností Philips, Osram a Sankyo Denki.

Dodatočné parametre

Kategória: Sterilizátory
Farba: Čierna, Strieborná
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Ceriotti

Ceriotti rozpráva príbeh „Made in Italy“ prostredníctvom kvality svojich produktov. Inovácie, výskum a vášeň sú základy, ktoré zo značky urobili jedného z lídrov v tomto odvetví. Dnes je Ceriotti prítomná na celom talianskom a medzinárodnom území a zaručuje kvalitu a spoľahlivosť každého zo svojich produktov.

Táto spoľahlivosť je výsledkom filozofie „Made in Italy“, ktorá sa postupne vytráca a ktorú je stále schopných zachovať len málo spoločností. Jeho zbierka hostí projekty, ktoré vyjadrujú eklektickú kultúru, poháňanú neustálym výskumom a jej tradičnými hodnotami.