Profesionálny sterilizátor Ceriotti - Atom

contact-form-0 discount-0
Značka: Ceriotti
139 € 115,83 € bez DPH
Momentálne nedostupné

Profesionálny sterilizátor UV-C s germicídnymi vlastnosťami pre všetky nástroje, ktoré sa nedajú sterilizovať vystavením vysokým teplotám.

Detailné informácie

Podrobný popis

UV-C svetlo pracuje na špecifickej vlnovej dĺžke, ktorá deaktivuje choroboplodné zárodky, baktérie a vírusy. Vybavené výsuvnou zásuvkou, hlavným vypínačom a bezpečnostným vypínačom, ktorý vypína žiarovku UV-C pri vyberaní zo zásuvky. Certifikované žiarovky UV-C od spoločností Philips, Osram a Sankyo Denki.

Dodatočné parametre

Kategória: Sterilizátory
Farba: Biela, Modrá
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Ceriotti

Ceriotti rozpráva príbeh „Made in Italy“ prostredníctvom kvality svojich produktov. Inovácie, výskum a vášeň sú základy, ktoré zo značky urobili jedného z lídrov v tomto odvetví. Dnes je Ceriotti prítomná na celom talianskom a medzinárodnom území a zaručuje kvalitu a spoľahlivosť každého zo svojich produktov.

Táto spoľahlivosť je výsledkom filozofie „Made in Italy“, ktorá sa postupne vytráca a ktorú je stále schopných zachovať len málo spoločností. Jeho zbierka hostí projekty, ktoré vyjadrujú eklektickú kultúru, poháňanú neustálym výskumom a jej tradičnými hodnotami.