Stojan na farby Panda - Shine

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
930 € 775 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
5.6.2024

Kolekcia kaderníckeho nábytku Shine je línia pre tých, ktorí si cenia luxus a pohodlie.

Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Kolekcia kaderníckeho nábytku Shine je línia pre tých, ktorí si cenia luxus pohodlie. Nábytok je vyrobený z vysoko lesklej akrylovej dosky s prvkami skla a plexiskla. Nesporným hitom zbierky je organizér farieb, ktorý zorganizuje škatule od farieb.  Regál Shine je miestom pre to, čo chcete vystaviť vo svojom kaderníckom salóne. Bol vyrobený z elegantnej vysoko lesklej akrylovej platne a vybavený ľahko udržiavateľnými sklenenými policami.

Dodatočné parametre

Kategória: Regály
Hĺbka: 18cm
Šírka: 112.5cm
Výška: 42cm
Materiál: Laminátové drevo
Kombinácia: Masívne drevo
Doplnok: Sklo
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.