Difúzer na fén Parlux - Alyon

13,44 € 11,20 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Difuzér na fény Parlux.

Detailné informácie

Podrobný popis

S ideálnou veľkosťou a rozložením otvorov je difuzér navrhnutý tak, aby pomohol kaderníkom vytvoriť dokonalú kombináciu teploty a prúdenia vzduchu pre ľahší styling a bez námahy pre vytvorenie prirodzených kučier v krátkom čase.

Špeciálny inovatívny dizajn s vonkajším krytom zabraňuje prehrievaniu materiálu, vďaka čomu je používanie difúzora pohodlnejšie a bezpečnejšie. Celkom 15 špeciálnych masážnych hlavíc navyše poskytuje príjemnú masáž vlasovej pokožky a používanie keramického iónového difuzéra Parlux Alyon sa stáva veľmi príjemným najmä pre zákazníkov kaderníckych salónov.

Vlastnosti

  • Dodáva vlasom plný objem.
  • Zvýrazňuje a definuje kučery a vlny.
  • Vyrobené z vysoko pevných materiálov.
  • Žiadne prehrievanie a žiadne riziko možného popálenia.
  • poskytujú silné pripútanie.
  • Vhodné pre typy sušičov vlasov Parlux Alyon.
  • Čierna farba.

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Farba: Čierna
Krajina pôvodu: Taliansko
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Parlux

Špičkové fény, profesionálne vlasové náradie a kvalita overená tými najpovolanejšími – to sú hlavné atribúty talianskej značky Parlux. Produkty Parlux spĺňajú najnáročnejšie požiadavky kaderníkov a vynikajú jedinečným dizajnom s jasnými líniami a jednoduchými geometrickými tvarmi, vyrobené z kvalitných moderných materiálov.Špičkové fény, profesionálne vlasové náradie a kvalita overená tými najpovolanejšími – to sú hlavné atribúty talianskej značky Parlux. Produkty Parlux spĺňajú najnáročnejšie požiadavky kaderníkov a vynikajú jedinečným dizajnom s jasnými líniami a jednoduchými geometrickými tvarmi, vyrobené z kvalitných moderných materiálov.

Parlux je talianska značka založená v roku 1977 Paolom Parodim po rokoch výskumu a spolupráce s talianskymi kaderníckymi salónmi. Prvým produktom bol slávny fén Superturbo 1500, ktorý sa stal obrovským hitom vďaka svojim inovatívnym technickým vlastnostiam.

Ďalšie produkty nasledovali s podobným úspechom. Dnes je značka Parlux synonymom kvality. Produkty Parlux sa vyznačujú vysokým výkonom, nízkou hmotnosťou, nízkou hlučnosťou, moderným dizajnom a v neposlednom rade aj ochranou životného prostredia. Doprajte svojim vlasom profesionálnu úroveň a zažite výnimočnú kvalitu. Nie je to len fén, je to Parlux.