Laser s tromi lúčmi pre ošetrenie Belleco

299 € 249,17 € bez DPH
Skladom (5 ks)

Inovatívna technológia s tromi typmi svetelných vĺn.

Detailné informácie

Podrobný popis

Photon Supreme je fotonický systém na urýchlenie, postupné a trvalé zlepšenie vlasového stylingu, farbenia, hydratačných procesovobnove vlasového vlákna. Tiež zlepšuje a urýchľuje proces vyrovnávania vlasov.

Inovatívna technológia s tromi typmi svetelných vĺn, modré svetlo urýchľuje vlasovú absorpciu a pomáha dostávať sa do najhlbších vrstiev vlasu, červené svetlo podporuje rast vlasov a posilňuje a zelené svetlo omladzuje a vyživuje kutikuly vlasového vlákna.

Fotoaktivácia pre všetky typy vlasových kúr

 • Pomáha prenikať do produktov na ošetrenie vlasov, ako aj odfarbovanie a farbenie vlasov,
 • teplom nedráždi pokožku hlavy, svetlo je studené,
 • vhodné pre všetky typy vlasov,
 • zabezpečuje kvalitu chemických procesov vo vlasoch,
 • poskytuje hlbšiu hydratáciu a vyhladenie na dlhšiu dobu.
 • robí vlasy odolnejšími vo fáze rastu,
 • pôsobí priamo na metabolizmus kapilár, čím znižuje mastnotu vlasovej pokožky a pomáha znižovať vypadávanie vlasov,
 • bunková stimulácia na produkciu väčšieho množstva kolagénu a aminokyselín, ktoré poskytujú kapilárnu regeneráciu,
 • pomáha vlasom plne absorbovať chemikálie,
 • používa sa pri liečbe mastných lupín a pomáha pri hojení vlasovej pokožky.

Proces použitialaser_belleco_luce_andopa_sk

Modré svetlo

Po nanesení produktu na vlasy použite modré svetlo na urýchlenie a zlepšenie chemického procesu, skrátenie o  50% času pôsobenia produktu, musí sa používať minimálne 10 minút.

Červené svetlo

Ošetrenie červeným svetlom by sa malo vykonávať 3 až 6 mesiacov (podľa potreby). Aplikáciu a starostlivosť je odporúčané vykonávať raz za 15 dní a to približne 20 minút, minimálne 3 mesiace pre viditeľné výsledky. Červené svetlo aktivuje krvný obeh a posilňuje vlasovú cibuľku.

Zelené svetlo

Na obnovu a ošetrenie kapilár aplikujte zelené svetlo na produkt na 10 minút rovnomerne od korienkov vlasov ku končekom vlasových prameňov.

 • Zelená LED kapilárna regenerácia: Vhodná pre suché, matné a krepovité vlasy. Je vhodné použiť s prípravkami na obnovu vlasov. Rozdeľte vlasy na štyri časti, potom začnite od vrchu hlavy ku končekom, používajte zelené LED svetlo aspoň 10 minút. Minimálne 4 aplikácie pre efektívnejší výsledok.

Najčastejšie otázky

Čo je Photon Lizze Supreme?

Zariadenie molekulárneho urýchľovača, ktorý urýchľuje a zlepšuje akýkoľvek chemický produkt vo vlasových prameňoch.

Kedy je vhodné použiť Photon Lizze Supreme? Modré, červené alebo zelené svetlo?

Modré svetlo: Keď je produkt (farba, botox, maska, proteín…) vo vlasoch, prechádzajte s laserom rovnomerne po celej dĺžke vlasov približne 10 minút. Taktiež po finálnej úprave, prechádzajte laserom ešte 5 minút, aby ste ešte viac zintenzívnili lesk vlasov. 

Červené svetlo: pre fotodynamickú terapiu na posilnenie kapilárnych vlákien.

Zelené svetlo: Zelené svetlo sa používa na suché vlasy, matné vlasy, krepovité vlasy, spôsobuje kapilárnu regeneráciu, aktivuje bunkový metabolizmus prostredníctvom bunkovej mikrocirkulácie, obnovuje lesk a hladkosť vlasov.

Je potrebné používať okuliare?

Medzi niektorými štúdiami vykonanými na veľkých a známych špecializovaných univerzitách na tému tvrdenia, že priame a dlhodobé vystavenie svetlu LED môže spôsobiť poškodenie sietnice a spôsobiť určité choroby, preto by sme mali ochránili našich zákazníkov UV okuliarmi.  Ochrana pre profesionálov a pre klienta a zároveň poskytuje úplnú bezpečnosť pri ich používaní.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pomocný sortiment
Záruka: 1 rok
Farba: Zlatá
Krajina pôvodu: Brazília

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Belleco Cosmetics

Značka známa svojimi ovocnými vitamínmi na vlasy, vyrovnávaním proteínom a botoxom. Ide o špecializovaný, inovatívny rad kozmetiky, ktorý sa vyznačuje použitím organických zložiek prírodného pôvodu - hlavne citrónov a čučoriedok, ale aj kokosu a ananásu, ktoré majú silné regeneračné, hydratačné a vyhladzujúce vlastnosti. Značka sa odporúča najmä ľuďom, ktorí oceňujú prírodné riešenia.

V poslednej dobe si získava na popularite nanoplastika, čiže organické vyrovnávanie vlasov pomocou proteínov. Receptúra ​​kúry na báze kyselín a rastlinných extraktov vypĺňa defekty vo vlasoch, regeneruje poškodené väzby a zároveň robí vlasy elastickými. Navyše uzatvára vlasovú kutikulu a dodáva krásny prirodzený lesk. Ošetrenie sa vykonáva v profesionálnych kaderníckych salónoch distribujúcich produkty Belleco.

Značka Belleco Professional Cosmetics vytvorila aj rad produktov na použitie v domácnosti, aby dlhšie udržali účinky vyrovnávania, alebo botoxového ošetrenia v kaderníckom salóne. Produkty zlepšujú textúru vlasov, dodávajú im lesk a hodvábnu jemnosť. Belleco je značka s veľkým potenciálom, ktorej sila spočíva v prírodných ingredienciách a proteínoch.