Maska po farbení Revlon - Pro You Keeper 500ml

contact-form-0 discount-0
Značka: Revlon
11,10 € 9,25 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Získajte okamžitú  a dlhodobú farbu vďaka rade Keeper, určenej pre všetky typy vlasov po  farbení . Rada je obohatená  o Color Defend systém, ktorý zvyšuje lesk hebkosť  a predlžuje životnosť  farby a zabraňuje blednutiu .

Detailné informácie

Podrobný popis

Intenzívne zloženie masky pomáha predĺžiť životnosť farby a zabraňuje jej blednutiu. Zároveň dodáva hebkosť a dodáva lesk. Po umytí šampónom Keeper naneste do stredných dĺžiek až po končeky a nechajte pôsobiť 3-5 minút. Následne dôkladne opláchnite.

Dodatočné parametre

Kategória: Maska na farbené vlasy
Objem: 500ml
Problematika: Na farbené vlasy
Krajina pôvodu: USA
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Revlon

Revlon, Inc. je popredná globálna kozmetická spoločnosť s portfóliom ikonických značiek, ktoré menia životy žien a mužov na celom svete. Naša spoločnosť vyrába a predáva farebnú kozmetiku, farby na vlasy a starostlivosť, starostlivosť o pleť, starostlivosť o krásu a vône prostredníctvom rozmanitého portfólia viac ako 15 značiek predávaných vo viac ako 150 krajinách.

Sme inšpirovaní originalitou, víziou a nepokojnou zvedavosťou našich zakladateľov a zdieľame ich vášeň pre podnikanie v oblasti krásy. Pracujeme zodpovedne a veríme, že na tom, ako podnikáme, záleží rovnako ako na výsledkoch, ktoré dosahujeme. Sme odvážni, odvážni a orientovaní na výsledky a oslavujeme individualitu v našich tímoch a medzi spotrebiteľmi, ktorým slúžime.