Profesionálny hrebeň na vlasy Jaguar - X-Line X720 7,4"

contact-form-0 discount-0
Značka: Jaguar
7,68 € 6,40 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024

Ručne dokončený, vysoko tepelne odolný, zuby hrebeňa sú dokonalé zaoblené.

Detailné informácie

Podrobný popis

Strihanie vlasov. Bežná činnosť, ktorá sa pravidelne vykonáva v kaderníckych salónoch ale taktiež aj v domácnostiach. Profesionáli však k dokonalému strihu potrebujú aj kvalitné produkty. Jedným z nich je aj hrebeň Jaguar – XLINE 720, ktorý máte možnosť získať za skutočne bezkonkurenčnú cenu. Zaoblené konce zubov sú vysoko šetrné k pokožke hlavy, vďaka čomu nedôjde k žiadnemu poraneniu. Hrebeň Jaguar – XLINE 720 je ideálny produkt na dokonalý strih. Zakúpiť ho môžete v elegantnej čiernej farbe, ktorá doladí atmosféru každej miestnosti. Tak neváhajte a zaobstarajte si tento produkt aj vy. Svoj výber jednoznačne neoľutujete.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické hrebene
Farba: Čierna
Materiál: Prírodný kaučuk
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jaguar

V roku 1932 Kurt Schmidt založil spoločnosť Kurt Schmidt KG s oceľovým tovarom v „meste čepelí“ Solingen. Po vstupe jeho troch synov Franka, Hardyho a Kurta Schmidta Jr. do spoločnosti v roku 1967 sa pre kadernícke nožnice zaviedla značka JAGUAR, ktorá sa o niekoľko rokov neskôr ustálila aj ako názov spoločnosti. Názov JAGUAR znamená estetický vzhľad a dynamiku a presviedča svojou medzinárodnou využiteľnosťou. S novým názvom spoločnosti prevzal vedenie spoločnosti v roku 1974 jeho syn Hardy Schmidt.

V roku 1988 Frank a Kurt Schmidt predali svoje podiely v spoločnosti so sídlom v Solingene spoločnosti Zwilling J.A. Henckels. Aj po predaji pokračoval Hardy Schmidt v spoločnosti JAGUAR ako riadiaci partner. Od roku 2004 je Zwilling J.A. Henckels jediným vlastníkom spoločnosti. O tri roky neskôr Zwilling J.A. Henckels získal TONDEO, ďalšieho výrobcu nožníc z „mesta čepelí“, a koncom roka 2011 zlúčil výrobné závody týchto dvoch spoločností. Odtiaľ tvoria JAGUAR a TONDEO samostatnú divíziu skupiny Zwilling.

Spoločnosť JAGUAR sa vždy vyznačovala vysokou kvalitou svojich produktov a veľkým počtom patentov a práv priemyselného vlastníctva, vďaka čomu patrí medzi popredných svetových výrobcov. Produkty spoločnosti so sídlom v Solingene dnes používajú profesionáli vo viac ako 80 krajinách po celom svete. Okrem vysokokvalitného sortimentu kief, hrebeňov a elektrospotrebičov rozširujú hlavnú činnosť nožníc a nožov.