Taburetka Panda - TF

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
66,90 € 55,75 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
25.1.2024

Taburetka TF  je veľmi praktickým  doplnkom každého salónu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vďaka pohodlnému sedáku a výškovému nastaveniu je taburetka funkčnou oporou pre kaderníka. Sedačka je namontovaná na mobilnej základni. Je to povinná výbava každého salónu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kadernícke taburetky
Hĺbka: 36cm
Šírka: 36cm
Výška: 49cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Poťah: Imitácia kože
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.