Sprej pre posilnenie účinkov Jean Paul Myné - Ocrys Guna Primer 250ml

38,35 € 31,96 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Až 99% prírodného pôvodu. Neviete zvoliť správnu kúru? Návod na 5 krokové ošetrenie Ocrys, v závislosti od poškodenia vlasov.

andopa free popis

Detailné informácie

Podrobný popis

Guna primer je vzácna revitalizačná tekutina pred použitím šampónu. Guna je posilňovač systému Ocrys, ktorý pomáha chrániť a obnovovať krehké a poškodené vlasy. Ako prvý krok naneste pred umývaním na suché vlasy veľké množstvo prípravku. Nechajte pôsobiť 3 až 5 minút a potom dokončite zostávajúce systémové kroky.

Pre extrémne poškodené vlasy s množstvom rozštiepených končekov, ktoré potrebujú predbežnú šokovú kúru.

Avokádový olej: reguluje kožný maz, posilňuje vlas a dodáva celej vlasovej štruktúre vitalitu vďaka svojim regeneračným, povzbudzujúcim a hydratačným vlastnostiam.

Jojobový olej: nabitý vitamínmi a minerálmi, ktoré špecificky vyživujú vlasy, vrátane vitamínov C, B vitamíny (B2 a B3), vitamín E, meď a zinok.

Rozmarínový esenciálny olej: s reštrukturalizačnými a posilňujúcimi vlastnosťami, zabraňuje lámaniu vlasov a obnovuje vitalitu.

Oligoester odvodený od kyseliny sebakovej: konkrétne navrhnutý tak, aby utesnil kutikuly vlasov, ktoré sú namáhané alebo prešli rôznymi typmi liečby.

Vlastnosti produktu

  • Vyživuje hlboko vo vnútri vlasu.
  • Zoceľuje končeky.
  • Regeneruje a vypĺňa poškodené končeky.
  • Posilňuje aj tie najkrehkejšie vlasy.

Návod na použitie

Ako prvý krok naneste pred umývaním na suché vlasy veľké množstvo prípravku. Nechajte pôsobiť 3 až 5 minút a potom dokončite zostávajúce systémové kroky.

Ocrys

Ocrys je vaša mantra starostlivosti o vlasy na dosiahnutie harmónie medzi vonkajšou a vnútornou pohodou. Ocrys zbavuje vlasy a myseľ záťaže každodenného života a prináša holistický a multisenzorický blahobyt. S jedinečným, jemným podpisom vôni pre každý rad je ošetrenie po šampóne Ocrys vhodné pre všetky typy vlasov.

Etika v kozmetike - Naše kozmeticky navrhnuté receptúry spôsobili revolúciu v tradičnej starostlivosti o vlasy. Všetko to začína výberom ingrediencií: organické, biologicky spracovateľné, ekologické a etické ingrediencie sú zmiešané s najnovšou pokrokovou generáciou „aktívnych ingrediencií“, aby sa vytvorili výkonné, ekologické a funkčné kombinácie na vlasoch!

Územie a biodiverzita - Je ľahké povedať „prírodné“, ale technológia Ocrys ide ešte o krok ďalej, pričom sa rozhodla čerpať inšpiráciu z bohatstva značky Made in Italy, jej územia a vzácnej biodiverzity. Vysoko výkonné prírodné zložky sú kombinované s technologickou infraštruktúrou na starostlivosť o vlasy pri rešpektovaní životného prostredia.

Ingrediencie 100% prírodného pôvodu - Mnohé receptúry dôsledne obsahujú aktívne zložky 100% prírodného pôvodu získané zo stredomorských plodín, čo nám umožňuje poskytovať ošetrenia s veľmi vysokým indexom prírodného pôvodu 88%99% bez zníženia výkonu a s autentickým a transparentným prístupom čistej krásy.

Zodpovednosť

Nový obal Ocrys je vyrobený výhradne zo 100% recyklovaného a recyklovateľného plastu. Zdanlivo malé, ale veľké každodenné možnosti môžu pomôcť znížiť dopad na planétu tým, že sa stále častejšie nahrádzajú pôvodné materiály recyklovanými materiálmi a osvojuje sa prístup kruhovej transformácie, obnovy a opätovného použitia. Obaly sú preto skutočne zero-waste, ktoré končia v cyklickom kruhu.

Podporujeme ekologické inovácie pre ľahšiu budúcnosť pre každého.

Dodatočné parametre

Kategória: Vlasová kozmetika
Objem: 150ml
Problematika: Suché a oslabené vlasy
Vlastnosti: Booster dávka Ocrys
Zloženie: Veganské
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.