Šampón na kučeravé vlasy Echosline - Seliár Curl

contact-form-0 discount-0
Značka: Echosline
od 10,14 € od 8,45 € bez DPH

Zvoľte variant

Šampón na kučeravé a vlnité vlasy.

Detailné informácie

Variant: 350ml
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do: 24.4.2024
10,14 €
8,45 € bez DPH
Variant: 1000ml
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 24.4.2024
16,08 €
13,40 € bez DPH

Podrobný popis

Kučeravé a vlnité vlasy musia byť hydratované a správne ošetrené, aby vyzerali so skvelou formou. Šampón je obohatený o med a arganový olej, jemne čistí kučeravé a vlnité vlasy, odstraňuje krepovatenie a dodáva pružnosť a hydratáciu. Arganový olej, bohatý na vitamín E, vlasy chráni, rozjasňuje, vyživuje a posilňuje. Med má vysokú hydratačnú silu a je cenným spojencom, ktorý dodáva vlasom nový jas a lesk. Ideálna na ošetrenie suchých a lámavých vlasov, ktoré potrebujú výživu, táto zložka obnovuje a posilňuje vnútornú štruktúru vlasov a hydratuje ich do hĺbky.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Šampóny na hydratáciu vlasov
Použitie: Hydratácia vlasov
Problematika: Na kučeravé vlasy
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Echosline

Echosline, založená v Taliansku v roku 1998, je značka starostlivosti o vlasy, ktorá ponúka produkty vysokej kvality. Echosline, známa ako tradičná značka, sa postupne posunula smerom k filozofii „The Vegan Way“ formulovaním produktov založených na prírodných zložkách, skúmaním ekologicky udržateľných obalov a materiálov s ohľadom na profesionálov, spotrebiteľov a planétu. 

Ponúkať profesionálne ošetrenia salónom po celom svete na ochranu základnej krásy, kde jednoduchosť je konečným vyjadrením autenticity. Transformovať krásu na etickú a udržateľnú pomocou 100% zelených a vegánskych produktov starostlivosti o vlasy, rešpektujúc životné prostredie a spotrebiteľov.