Predaj pre registrovaných

Pracujete ako vlasový stylista a máte pridelené IČO? Pridajte sa aj vy k našej komunite profesionálnych kaderníkov a barberov po celom Slovensku. Využite množstvo výhod, ktoré táto spolupráca prináša. Naša spoločnosť venuje individuálny prístup zákazníkom, ktorí potrebujú spoľahlivého partnera. Po registrácií zákazníka na firmu (IČO), vám budú poskytnuté produkty, zľavy a akcie. Tešíme sa na každého člena, ktorý sa pridá do nášho ANDOPA tímu.

Sortiment od najlepších

Ponúkame sortiment od svetových výrobcov ako Parlux, Olivia Garden, Echosline, revlon, Fanola, Cerena a mnohé íné známe značky. Je našou prioritou predávať kvalitné produkty, ktoré si proste zamilujete.

Vernostný program

Pre stálych a verných zákazníkov ponúkame vernostný program, pomocou ktorého dosiahnete ešte výhodnejšie nakupovanie. O aktuálnych vernostných programoch budete vždy informovaní.

Akcie a množstevné zľavy

Pre našich registrovaných zákazníkov ponúkame zľavnené produkty a akcie, ktoré aktualizujeme každé dva mesiace.

Objednávanie z pohodlia domova

Všetky vaše objednávky môžete vykonať kdekoľvek a kedykoľvek, stačí mať len pripojeie na internet. V prípade nejasnosti sme vám k dispozícií aj telefonicky.

Odborné poradenstvo

Náš tím je vźdy pripravený pomôcť v prípade akýchkoľvek otázok. Vyskytol sa technický problém? Potrebujete poradenstvo v oblasti produktov? Neviete sa rozhodnúť, ktorý výrobok je vhodnejší v danej situácií? V našom tíme máme technikov, obchodných zástupcov a technológov, ktorí sú profesionálmi v danom obore.

Dlhoročné skúsenosti

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti kaderníckeho priemyslu sme preniesli aj do online priestoru, kde vieme poradiť vo všetkých oblastiach tohto odvetvia.

Dostupnosť produktov

Snahou nášho podnikania je mať produkty vždy skladom, aby náš zákazník v prípade potreby nemusel čakať na dodanie. Doskladňujeme tovar pravidelne pre spokojnosť zákazníkov a skvalitnenia procesu dodania.

Stanete sa súčasťou siete salónov ASP so všetkými výhodami, ktoré táto spoločnosť prináša. Sme tu pre vás byť nápomocný k splneniu vašich predstáv vybudovania silného nadčasového a trendového salónu. Toto všetko získate u nás v jednotnom balíku, ktorý vám vytvoríme na mieru. Neváhajte a kontaktujte nás!

Sme tu pre váš už niekoľko rokov!

Pridajte sa k nám už dnes!

Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať info@andopa.sk alebo +421907825631.

Vyberte menu
EUR Euro