Podnož pod kadernícke kreslo - D

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
57,90 € 48,25 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
5.9.2024

PodnožD je klasického tvaru, vyrobené z chrómovanej ocele. Vybavený protišmykovými podrážkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Podnož D je podnožka s klasického tvaruvyrobené  z chrómovanej ocele. Vybavený protišmykovými podražkami. Podnož D je základným vybavením salónu, poskytuje pohodlie pre zákazníka.

Vlastnosti produktu

  • Pohodlná s klasickým tvarom a mimoriadne praktická.

Dodatočné parametre

Kategória: Podnože ku kreslám
Záruka: 2 roky
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.