Karbónový hrebeň na vlasy Olivia Garden - C+I SC-1

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
3,12 € 2,60 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024

Špeciálny karbónový hrebeň na vlasy z ionizovaného karbónu, je ľahký a pevný.

Detailné informácie

Podrobný popis

Karbónový hrebeň Olivia Garden – CARBON+ION SC1 je produkt, vďaka ktorým budú vaše strihy dokonalejšie. Tento jedinečný karbónový hrebeň je ľahký a pevný. Vyniká svojimi vlastnosťami, ktorých rozhodne nie je málo. Je vyrobený z ionizovaného karbónu a jeho súčasťou je aj antistatický povrch. Je odolný voči teplu, kyselinám a liehovinám. Karbónový hrebeň Olivia Garden – CARBON+ION SC1 je vhodný pre všetky typy vlasov a jemný k pokožke hlavy. Využíva sa v kaderníckych salónoch, kde si ho profesionáli ihneď obľúbili. Ak túžite po dokonalom produkte na vlasy, trnto hrebeň je skvelým riešením. Zaobstarajte si ju už dnes a tento výber jednoznačne neoľutujete!

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické hrebene
Farba: Čierna
Materiál: Karbón
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“