Zrkadlová konzola Panda - Betty

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
190 € 158,33 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
10.4.2024

Zrkadlová konzola Betty je minimalizmus a praktickosť v jednom.

Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Zrkadlová konzola Betty je minimalizmus a praktickosť v jednom. Geometrické, oválne a jednoduché tvary sa budú perfektne hodiť do sofistikovaných interiérov, ktoré potešia svojou individualitou a jednoduchosťou. Spojenie funkčnosti s eleganciou nebolo nikdy jednoduchšie.

Dodatočné parametre

Kategória: Závesné zrkadlové konzoly
Hĺbka: 120cm
Šírka: 70cm
Výška: 70cm
Materiál: Laminátové drevo
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.