Výživový doplnok proti vypadávaniu vlasov Jean Paul Myné - In Active Kyklos (60 tabliet)

21 € 17,50 € bez DPH
Momentálne nedostupné (>5 ks)

Výživový doplnok pre boj s vypadávaním vlasov. Tovar je možné objednať len po odbornej konzultácií s odborníkom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživový doplnok s obsahom cystínu a metionínu, aminokyselín obsahujúcich síru a prekurzorov cysteínu, základnej zložky keratínu vo vlasoch. Koenzým Q10 a polyfenoly extrahované z červeného viniča a zeleného čaju pomáhajú bojovať proti oxidačnému stresu. Obsahuje tiež vitamín D3 a vitamíny skupiny B a zinok, železo, meď a selén, ktoré pomáhajú udržiavať vlasy zdravé.

Účinky

Prípravok pre boj proti vypadávaniu vlasov a podporenie mikrocirkulácie.

Návod na použitie

Každý deň, dvakrát do dňa, najlepšie ráno a večer spolu s jedlom, aby bol žalúdok aktivovaný.

Správny protokol

Aby sme zabezpečili čo najlepšie výsledky, je potrebné zvoliť správny protokol. Najpresnejší protokol nám dokáže ukázať iba analýza pomocou skeneru na vlasy a pokožku hlavy (iba v profesionálnych salónoch). 

Prečo práve Kyklos?

Pomenovanie Kyklos pochádza, z gréckeho slova „cyklus“. Cieľom je obnoviť vlasy do normálneho, správne vyváženého a zdravého stavu. Rovnováha znamená používať správne množstvo – ani príliš veľa, ani príliš málo – čokoľvek, čo prináša harmóniu a jednotnosť.

Za celou línou Kyklos stojí výskumný a vývojový tím Jean Paul Mynè v spolupráci s Dr. Andrea Cardini – lekár špecializujúci sa na trichológiu a fytoterapiu - vytvoril nový a exkluzívny rad špecifických kúr na problémy ako je vypadávanie vlasov, plešatosť, nadmerná produkcia kožného mazu alebo lupiny.

Vlastnosti línie Kyklos

 • Kyklos je inteligentný, efektívny a inovatívny rad produktov.
 • Starostlivo formulované zmesi prírodných a rastlinných látok, ako sú esenciálne oleje, ktoré môžu zlepšiť nielen zdravie vlasov ale aj pokožku hlavy.
 • Náš vedecký výskum ako aj dlhodobé sledovania prinášajú presné a cielene riešenia týchto problémov. 
 • Aromaterapia, znamená liečenie chorôb esenciálnymi olejmi z aromatických liečivých rastlín. 
 • Kozmeceutiká, slovo kozmeceutiká pochádza zo slov kozmetika a farmaceutiká. 
 • Nutraceutiká, spojenie slov výživa a farmaceutiká.
 • Exkluzívna zmes účinných látok na rastlinnej báze pozostáva z množstva rastlinných látok. Všetky rastlinné zložky nájdete v popise produktov alebo v súbore zoznam rastlín.
 • Spôsob, ako obnoviť rovnováhu, je dodržiavať individuálny liečebný plán obsahujúci aktívne zložky na rastlinnej báze, ktoré sú funkčné aj senzorické a ktoré obnovujú pohodu pokožky hlavy a osoby, pričom čo najviac zapadajú do ich životného štýlu, zvykov a charakteru.
 • Vhodné kozmetické zloženie v kombinácii s dobre vyváženou zmesou účinných látok na rastlinnej báze a esenciálnych olejov robí Kyklos tak účinným.
 • Holistický prístup nového radu je to, čo ho robí takým výnimočným a funguje na dvoch frontoch: zvnútra (pomocou doplnku stravy) a zvonku (pomocou šampónu a ampulky).
 • Dobre vyvážené používanie každého produktu je tajomstvom účinnosti každého užívania.

Je Kyklos skutočne účinný?

Z určitosťou vieme povedať, áno je! Línia Kyklos sa zameriava na konkrétne anomálie vonku ale aj vnútri tela. Vysoký podiel esenciálnych olejov, ktoré medzi sebou vytvárajú synergiu látok s priaznivým účinkom pre pokožku hlavy, ktorá zapríčiňuje vypadávanie vlasov, plešatosť, lupiny a ďalšie anomálie. Produkt je bezpečný a nie je návykový. Všetky výrobky Kyklos sú bez vedľajších účinkov!

Premeny pred a po

Vypadávanie vlasov - po 8 týždňoch užívania. Protokol - Vysoké štádium, ošetrenie - Veľmi silné (Protokol - vypadavanie vlasov). Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón ToningAmpulka Densifying Sinergy Post + Doplnok stravy In Active

vypadavanie kyklos 1 andopa sk

 

Plešatosť/Miniaturizácia vlasov - po 8 týždňoch užívania. Protokol - Poplach, ošetrenie - Silné (Protokol - plešatosť muži, ženy v menopauze). Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón DensifyingAmpulka Intensity Sinergy + Doplnok stravy In Man

plesatenie 1 andopa sk

 

Plešatosť/Miniaturizácia vlasov - po 8 týždňoch užívania. Protokol - Poplach, ošetrenie - Silné (Protokol - plešatosť muži, ženy v menopauze). Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón DensifyingAmpulka Intensity Sinergy + Doplnok stravy In Woman Plus

plesatenie 2 andopa sk

 

Plešatosť/Miniaturizácia vlasov - po 16 týždňoch užívania. Protokol - Vysoké štádium, ošetrenie - Veľmi silné (Protokol - plešatosť muži, ženy v menopauze). Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón Densifying + Ampulka Densifying Sinergy PostAmpulka Intensity Sinergy + Doplnok stravy In Man

* po 16 týždňoch kontrola a prechod na iný slabší/silnejší protokol.

TIP: Utorok postup: Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón Densifying + Ampulka Densifying Sinergy Post. Piatok postup (posilňujúca dávka): Šampón Densifying + Ampulka Intensity Sinergy. 

plesatenie 4 andopa sk

 

Plešatosť/Miniaturizácia vlasov - po 16 týždňoch užívania. Protokol - Vysoké štádium, ošetrenie - Veľmi silné (Protokol - plešatosť muži, ženy v menopauze). Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón Densifying + Ampulka Densifying Sinergy PostAmpulka Intensity Sinergy + Doplnok stravy In Man

* po 16 týždňoch kontrola a prechod na iný slabší/silnejší protokol.

TIP: Utorok postup: Ampulka Densifying Sinergy Pre + Šampón Densifying + Ampulka Densifying Sinergy Post. Piatok postup (posilňujúca dávka): Šampón Densifying + Ampulka Intensity Sinergy. 

plesatenie 3 andopa sk

Trpíte problémom, ktorý neviete poriadne indentifikovať?

Vyskúšajte vyšetrenie naším Jean Paul Myné skenerom na vlasy a pokožku hlavy. Diagnostika určí presné problémy a stanoví liečbu.

skener na vlasy a pokozku hlavy

Dodatočné parametre

Kategória: Vypadávanie vlasov
Balenie: 60 kapsúl
Pre: Mužov, Ženy v menopauze, Ženy v plodnom veku
Problematika: Vypadávanie vlasov
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.