Balík ochrany proti oranžovému tónu vo vlasoch ASP - Anti-Orange

56,29 € 46,91 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.11.2022

Anti-Orange  recscue kit.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje

  • Anti-Orange Šampón 275ml Obnoví žiarivosť prírodnej blond, presvetlených vlasov alebo silne vyblednuté šediny a schladí tmavšie základy. Jemne odstraňuje nečistoty, zatiaľ čo pigmenty korigujúce farbu neutralizujú nežiadúce oranžové tóny a chránia pred hrubosťou. Biele alebo šedivé vlasy sú obohatené štipkou striebornej. Obsahuje UV filter.
  • Anti-Orange Kondicionér 275ml Použite po System Blonde Anti-Yellow alebo Anti-Orange šampóne na udržanie výsledku*. Obohatený o fialové pigmenty a špeciálne katiónové ingrediencie, hydratuje vlasy a zanecháva ich jemné a jasné s žiarivým leskom. Obsahuje UV filter.
  • Anti-Orange Maska 150ml -  Intenzívne vyživuje, zatial co fialové pigmenty na korekciu farieb neutralizujú nežiaduce žlté tóny a chránia pred hrubostou. Bohatá a luxusná formula zanecháva vlasy hladké, jemné a zdravé. Biele alebo šedivé vlasy sú obohatené štipkou striebornej. Obsahuje UV filter.

Vlastnosti a výhody

asp_system_blonde_vlastnosti

  • Profesionálne presvetlenie, sťahovanie a tónovanie so starostlivosťou na doma.
  • Možnosť výberu, proti žltým alebo oranžovým tónom vo vlasoch.

Línia proti oranžovému nádychu vo vlasoch Anti-Orange

Línia zameraná na potlačenie oranžového tónu vo vlasoch. Súčasťou línie je:

Šampón proti oranžovému tónu vo vlasochAnti-Orange

Obnoví žiarivosť prírodnej blond, presvetlených vlasov alebo silne vyblednuté šediny a schladí tmavšie základy. Jemne odstraňuje nečistoty, zatiaľ čo pigmenty korigujúce farbu neutralizujú nežiadúce oranžové tóny a chránia pred hrubosťou. Biele alebo šedivé vlasy sú obohatené štipkou striebornej. Obsahuje UV filter.

Kondicionér proti žltému/oranžovému tónu vo vlasoch Maintenance

Použite po System Blonde Anti-Yellow alebo Anti-Orange šampóne na udržanie výsledku. Obohatený o fialové pigmenty a špeciálne katiónové ingrediencie, hydratuje vlasy a zanecháva ich jemné a jasné s žiarivým leskom. Obsahuje UV filter. Ak požadujete väcšiu neutralizáciu a hlbšiu, intenzívnejšiu kondíciu, použite System Blonde Deep Treatment Masku.

Maska proti oranžovému tónu vo vlasoch Anti-Orange

Intenzívne vyživuje, zatial čo fialové pigmenty na korekciu farieb neutralizujú nežiaduce oranžové tóny a chránia pred hrubosťou. Bohatá a luxusná formula zanecháva vlasy hladké, jemné a zdravé. Biele alebo šedivé vlasy sú obohatené štipkou striebornej. Obsahuje UV filter.

Dodatočné parametre

Kategória: Vlasová kozmetika
Balenie: 2x275ml, 1x150ml
Problematika: Potlačenie žltých/oranžových tónov vo vlasoch
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KG Avatar autora | 17.10.2022
skvelý šampon aj kondicioner, krasnu farbu vlasov zanecháva

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Luxury Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.