Vianočný balíček č.16 - Keratínová línia pre posilnenie vlasov - JPM Empower Kit

39,90 € 33,25 € bez DPH

Zvoľte variant

Keratínová línia pre posilnenie vlasov.

Detailné informácie

Variant: Vianočný balíček č.16b - Keratínová línia s vyhladzujúcim účinkom - Empower Kit
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 12.12.2023
39,90 €
33,25 € bez DPH
Variant: Vianočný balíček č.16a - Keratínová línia s podporou kučier - Empower Kit
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do: 12.12.2023
39,90 €
33,25 € bez DPH

Podrobný popis

Jednoduché použitie s extra silnými intenzívnymi účinkami ošetrenia. Preniká hlboko do vlasových vlákien vďaka svojim aktívnym makromolekulám, ktoré zasahujú do najhlbších vrstiev kutikuly. Keratin Plus Empower zaisťuje dokonalú synergiu medzi šampónom – maskou – bezoplachovým kondicionérom a vašimi vlasmi.

Rozsah biotechnologických účinných látok. Biotechnológia je oblasť vedy, ktorá sa používa na získavanie bioaktívnych zložiek z mikroorganizmov z laboratórnych kultúr, bez toho, aby sa museli rúbať stromy, aby sa získali rovnaké aktívne zložky. Znamená to tiež starať sa o ekosystém planéty s cieľom podporovať recyklovanie, ktoré podporuje udržateľnosť a dáva surovinám druhý život. 

Biotechnologické aktívne zložky pre vlasy dokážu obnoviť a chrániť štruktúru vlasových vlákien, poskytujú kvasinkové peptidy s nízkou molekulovou hmotnosťou, ktoré sú schopné obnoviť poškodené proteíny spojené s keratínom (KAP) a zaisťujú extra ochranu keratínu vo vlasoch, ako aj jeho sulfidové mostíky.

Vianočný balík obsahuje

Šampón obsahuje špeciálnu kombináciu rastlinných polypeptidov a oligopeptidov pochádzajúcich zo strukovín a obilnín určených na zlepšenie vzhľadu vlasov. Jeho zloženie sa spája s povrchom vlasov a poskytuje intenzívny reštrukturalizačný účinok, ktorý chráni korienok a končeky pred agresívnymi zásahmi. Je to ideálne zloženie na zabránenie poškodenia vlasov spôsobeného chemickým a tepelným zaťažením. Zaisťuje väčšiu odolnosť proti tepelnému namáhaniu z fénov a žehličiek tým, že zvyšuje schopnosť vlasov udržať vlhkosť po fénovaní.

Zvyšuje reštrukturalizačný účinok šampónu pomocou rastlinných polypeptidov a oligopeptidov zo strukovín a obilnín. Jeho receptúra, navrhnutá na zvýšenie posilňujúceho účinku ošetrení, je tiež ideálna na opravu poškodených vlasových vlákien.

Je ideálnym posledným doplnkom systému Empower v salóne aj doma. Aplikujte na mokré vlasy a dodajte výživu kučeravým vlasom s ochranou pred vlhkosťou a vonkajšími vplyvmi. Rafinovaný a účinný kondicionér pomáha zachovať prirodzenú úroveň hydratácie a hebkosti vlasov a zároveň potláča krepovatenie.

Prestížne tajomstvo doma aj v salóne, ktoré sa spája so šampónom a maskou. Zanecháva vlasy skutočné lesklé, hydratované a vyživené, pričom ostávajú extrémne ľahké.

Postupujte podľa týchto 3 krokov, aby ste zo systému Keratin Plus Empower vyťažili maximum:

  1. použite šampón Keratin Plus Empower Refurbishing,
  2. naneste masku Keratin Plus Empower Refurbishing, ktorá zabezpečí hĺbkové preniknutie cez keratínovú bariéru vďaka molekulárnemu pôsobeniu,
  3. skroťte a chráňte vlasy pomocou bezoplachového kondicionéru pre kučeravé alebo rovné vlasy, v závislosti od požadovaného výsledku.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianoce 2023
Balenie: 75ml, 2x50ml
Problematika: Krepovatenie vlasov
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Jean Paul Myné

Jean Paul Mynè sa narodil s cieľom uvádzať na trh vysokú kvalitu v talianskej kozmetike určenej len pre kvalifikovaných profesionálov. Spojením know-how odborných výskumníkov v chémii a biológii, prieskumov trhu medzi kaderníkmi a ich zákazníkmi, talianskeho vkusu pre obchod a podnikanie sme vyvinuli inovatívny produkt vzhľadom, obsahom a výkonom.

Jean Paul Mynè je synonymom pre kvalitu, 100% taliansku výrobu, profesionalitu a rešpekt k ľuďom: záleží na zdraví vlasov aj ľudí, ktorí sa spoliehajú na túto značku. Používanie schválených a vybraných zložiek pri vývoji kozmetických prípravkov.

Žiadny kompromis medzi kvalitou a cenou pri výbere surovín. Sme presvedčení, že len vysokokvalitné suroviny môžu poskytnúť vynikajúce výsledky.