Vianočný balíček č.07 - Produkty, ktoré musí mať každá žena - ASP Top Produkty Kit

67,74 € 56,45 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Produkty, ktoré musí mať každá žena.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre každodenné používanie pre každého. 

Vianočný balík obsahuje

Tekutá zdokonaľujúca kúra pre všetky typy vlasov. Okamžite regenerujerozmotáva a odstraňuje krepovatenie vlasov. Pokroková hydratačná receptúra s kyselinou hyalurónovou. Reštrukturalizuje vlasové vlákno, zvyšuje objem a chráni pred poškodením voľnými radikálmi.

1. Umyjeme - použijeme ľubovoľný šampón na vlasy.
2. Vysušíme 
- vlasy vysušíme pomocou uteráka.
3. Miracle Water 
- aplikujeme produkt do dĺžok a končekov. (25ml na jednu aplikáciu, v prípade dlhých vlasov použijeme viac. Ryska s ml sa nachádza na bočnej strane produktu).
4. Zmyjeme 
- produkt z vlasov opláchneme vodou.

ASP Mode Heat Shield je ochranný sprej na vlasy, ktorý poskytuje ochranu pred pôsobením vysokej teploty. Na vlasoch vytvára neviditeľný film, ktorý ich chráni až do teploty 220°C. Táto teplota je typická pre fénovaniežehlenie či kulmovanie vlasov, skrátka chráni pred úpravou akýmikoľvek nástrojmi vyžarujúcimi teplo. Sprej pomáha obnovovať prirodzenú hydratáciu, vlasy posilňuje a zaceľuje a v neposlednom rade chráni pred UV žiarením, ktoré vlasy oslabuje, poškodzuje a jeho pôsobenie vedie k vyblednutiu farby.

Aplikujte rovnomerne na suché alebo vlhké vlasy od korienkov po končeky. Prečešte.

Kitoko Oil Treatment predstavuje intenzívnu výživu pre vaše vlasy, nech už sú akékoľvek. Tentoluxusný olej obsahuje výťažky z afrického karité, u nás skôr známeho pod pojmom bambucké maslo. Vlasom dodáva lesk a hydratuje ich, čím prispieva k zlepšeniu ich kvality a vzhľadu. V neposlednom rade, bambucké maslo, funguje aj ako UV filter, vďaka čomu vlasy ochráni počas horúcich slnečných dní, ale tiež im dodá potrebnú odolnosť pri úpravách fénom, kulmou či žehličkou. Neoddeliteľnou súčasťou oleja Kitoko Oil Treatment sú vitamíny A a E, antioxidanty či omega oleje. Vaše vlasy tak nebudú krásne len na pohľad, ale budú aj dostatočné pevné a zdravé.

  • Cestovná kefa so zrkadlom Olivia Garden

Dodatočné parametre

Kategória: Vianoce 2023
Balenie: 2x250ml, 115ml
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.