Vianočný balíček č.04 - Línia proti stárnutiu a lámaniu vlasov - ASP Age Prevent Kit

50,74 € 42,28 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
12.12.2023

Línia proti stárnutiu a lámaniu vlasov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kitoko Age-Prevent spája výživné rastlinné výťažky s našou jedinečnou technológiou Electron Acceptor Technology. Jedná sa o nový systém vlasovej terapie, ktorý obnovuje rovnováhu, rehabilituje vlasovú pokožku a vytvára optimálne prostredie pre rast krásnych zdravých vlasov. 3-dielny systém obsahuje šampón, kondicionér a tonikum na pokožku hlavy, pričom každý z nich mieša výživné rastlinné zložky a výťažky s našou unikátnou technológiou Electron Acceptor Technology, ktorá pomáha bojovať proti známkam starnutia vlasov. 

Špeciálny výťažok z mikrorias, klinicky dokázané, že posilňuje a zahusťuje vlasy, pomáha podporovať zdravý rast vlasov a predchádza ich rednutiu a vypadávaniu. Môže predĺžiť prirodzenú rastovú fázu vlasov až o 10,5 %. Zelená káva, bohatá na kofeín, a kakao energizujú a stimulujú pokožku hlavy, aby pomohli zvýšiť krvný obeh. Technológia Electron Acceptor kombinuje silné antioxidanty v boji proti útokom voľných radikálov, čím pomáha predchádzať poškodeniu vlasov a pokožky hlavy. Karité a NMF vyživujú, hydratujú a chránia vlasy a vlasovú pokožku. Formulácia na ochranu farby.

Vianočný balík obsahuje

Vlasy časom starnú, čím dochádza k ich postupnému oslabovaniu a celkovo strate kondície. Tento proces nemožno úplne zastaviť, ale dá sa s ním účinne bojovať. S použitím šampónu na vlasy ASP Kitoko Age Prevent dokážete vlasy vynikajúco vyživiť a posilniť. Deje sa tak vďaka mnohým prírodným zložkám, z ktorých musíme na prvom mieste spomenúť výťažky z micro rias, ktoré podporujú zdravý rast a bránia vypadávaniu. Zelená káva s obsahom kofeínu zase stimuluje prekrvenie pokožky, čo vytvára zdravé prostredie pre rast silných a krásnych vlasov. Modrý lotos tiež podporuje cirkuláciu.

1. Nanesieme šampón na vlasy - šampón poriadne vmasírujeme do vlasov, aplikujeme na celú plochu hlavy.
2. Vlasy zmyjeme vodou - šampón poriadne zmyjeme vodou.
3. Opakujeme - proces opakujeme. Prvýkrát zmyjeme nečistoty vo vlasoch, druhýkrát ošetríme.

Vlasy odporúčame zmývať 3krát do týždňa. Po použití šampónu naneste kondicionér na lámavé vlasy Age Prevent.

Kondicionér na vlasy ASP Kitoko Age Prevent v sebe spája prírodnéliečivé výťažky bojujúce proti starnutiu vlasov, a zároveň pomáha vytvárať prostredie pre rast krásnych a zdravých vlasov. Je klinicky dokázané, že obsiahnuté výťažky z micro rias posilňujú krehké vlasy a pomáhajú im k zdravému rastu, pričom bránia vypadávaniu. Ďalšou stimulujúcou zložkou je nepochybne zelená káva s obsahom kofeínu, ktorá má priaznivý vplyv na pokožku hlavy. V kondicionéri tiež nájdeme špeciálnu formulu chrániacu farbu vlasov pred vyblednutím.

1. Poriadne vysušíme vlasy - vlasy osušíme uterákom, nemusíme sušiť úplne do sucha.
2. Nanesieme kondicionér na vlasy - kondicionér poriadne vmasírujeme do vlasov a necháme pôsobiť 3 minúty.
3. Vlasy zmyjeme vodou - kondicionér poriadne zmyjeme vodou.

Kondicionér odporúčame používať vždy po použití šampónu. Po zmytí kondicionéru použite tónikum na lámavé vlasy Age Prevent.

Prírodné tonikum ASP Kitoko Age Prevent je ďalším z radu produktov pre starostlivosť o starnúce, krehké a namáhané vlasy. Zároveň pomáha pri hydratácii a regenerácii pokožky hlavy, kde sa tak vytvára priaznivé prostredie pre rast silných a zdravých vlasov. Kľúčovými zložkami vlasového tonika je zelená káva a výťažky z micro rias, ktoré posilňujú krehké vlasy, bránia ich vypadávaniu a pomáhajú prekrveniu pokožky. Neoddeliteľnou súčasťou zdravých vlasov je dostatočná hydratácia, ku ktorej prispieva bambucké maslo.

1. Poriadne vysušíme vlasy - vlasy osušíme uterákom, nemusíme sušiť úplne do sucha.
2. Tónikum nanesieme na vlasy  - tónikum poriadne vmasírujeme do vlasov.
3. Necháme pôsobiť  - Tónikum NEZMÝVAME! Necháme pôsobiť.

Tonikum je vhodné používať podľa vlastnej potreby.

  • Cestovná kefa so zrkadlom Olivia Garden

Dodatočné parametre

Kategória: Vianoce 2023
Balenie: 2x250, 75ml
Problematika: Vypadávanie vlasov
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Expert Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.