Vianočný balíček č.5 - Stylingová línia pre pánov - ASP Mode Pánsky Kit I

39,90 € 33,25 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
30.11.2022

Stylingová línia pre pánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Balenie obsahuje

  • Silný krém na vlasy Funky Clay 75ml Silný stylingový krém na vlasy ASP Mode Funky Clay vám pomôže dosiahnuť vysnívaný účes už v priebehu niekoľkých minút. Jeho použitie je vhodné pre všetky typy vlasov, ktorým dodá objem a prirodzený vzhľad. S jeho pomocou jednoducho vytvoríte účes, ktorý si zachová svoj tvar a objem počas celého dňa, bez ohľadu na to, či len budete sedieť v kancelárii alebo vás čaká spoločenská udalosť do skorých ranných hodín. Okrem skvelého vzhľadu vaše vlasy vyživíhydratuje a dodá im tak potrebnú odolnosť voči vonkajším vplyvom.
  • Lesklý vosk na vlasy Push Up 75ml  Vosky na vlasy nachádzajú svoje pevné miesto pri stylingu vlasov, najmä tých krátkych. Túto úlohu dokonale spĺňa aj vosk na vlasy ASP Mode Push Up. Vďaka jeho výraznej fixačnej funkcii dokážete dodať vlasom hladkéstrapaté či ostré efekty, skrátka takmer čokoľvek. Samotný vosk má podobne lepkavú konzistenciu ako gél, avšak po nanesení netuhne a vlasy zostávajú pružné počas celého dňa. Napriek tomu, že účesu dodáva spoľahlivý tvar, je možné ho kedykoľvek jednoducho upraviť či zmeniť. ASP Mode Push Up nie je len stylingový prípravok, ale vlasom tiež dodáva potrebnú výživu, aby boli nielen krásne, ale najmä zdravé.
  • Matný vosk na vlasy Dry Mud 75ml -  Vosk na vlasy predstavuje nepostrádateľný prípravok pri stylingu vlasov, najmä tých krátkych. Túto funkciu si dokonale plní aj zmatňujúci vosk ASP Mode Dry Mud, ktorý okrem samotného tvaru dodáva vlasom pevnejšíplnší a matný vzhľad, ktorý spoľahlivo vydrží celý pracovný deň, ale aj náročnejšiu zábavnú noc. Okrem vzhľadu vlasov patrí medzi jeho pozitívne účinky aj dodatočná hydratáciavyživenie a ochrana vlasov pred nežiadúcimi vonkajšími vplyvmi.
  • Mäkká pasta na vlasy Tasty Paste 75ml -  Ľahký a nemastný krém na vlasy ASP Mode Tasty Paste predstavuje všestranne využiteľný prípravok na rôzne dlhé vlasy, s ktorým máte prakticky neobmedzené možnosti tvorby účesov. S jedným stylingovým prípravkom získate nekonečné variácie účesov. Jeho fixačná schopnosť umožňuje vytvorenie ľubovoľného účesu, ktorý s vami strávi spoľahlivo akokoľvek náročný deň, či už ho strávite v práci, na večierku, svadbe či inej náročnej udalosti, na Mode Tasty Paste sa môžete spoľahnúť. Navyše, ak by aj náhodou účes stratil niečo zo svojej dokonalostijednoducho ho dokážete napraviť. Krém vo vlasoch netuhne a je pružný počas celej doby jeho aplikácie vo vlasoch.
  • Objemový prípravok s morskou soľou Salt Spray 250ml -  So stylingovým sprejom na vlasy ASP Mode Salt Spray dokážu vaše vlasy získať mnoho štýlov. Vlasom dodá ležérny strapatý štýl s matným finišom, pričom im tiež dodáva pružnosťobjem a prirodzene zväčšuje vlny. Jeho najväčšou prednosťou je však obsah morskej soli. Tá zabezpečí žiadané spojenie jednotlivých vlasov a zvýrazní ich štruktúru. To všetko bez nepríjemného lepivého pocitu, ktorý nebudete vidieť, ani cítiť. Účes vyzerá úplne prirodzene a počas dňa je možné ho kedykoľvek upraviť podľa potreby.

Dodatočné parametre

Kategória: Vianoce 2022
Balenie: 250ml, 4x75ml
Darček pre: Muža
Použitie: Styling
Krajina pôvodu: Spojené Kráľovstvo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: ASP Luxury Haircare

V roku 1996 International Hair Cosmetics Ltd. UK koncipovala, vytvorila a uviedla na trh prémiovú značku vlasovej starostlivosti ASP®. Značka ASP®, ktorá vznikla ako rad permanentných farieb na vlasy, sa rýchlo rozšírila o tón-v-tóne a módne farby, trvalé ondulácie, špecializované presvetľovacie systémy, melírovacie prášky, šampóny, kondicionéry a stylingové produkty, formulované interne v ASP® Výskumnom a vývojovom laboratóriu v Taliansku. 

Tím na čele s Dottom. Nicola Summer-om pokračuje v prelomení novej úrovne vo vývoji vzrušujúcich, špičkových vlasových produktov. Tieto jedinečné, technologicky poháňané produkty boli nadšene prijaté spotrebiteľmi a kaderníckym priemyslom na celom svete, vďaka čomu je ASP® jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek vlasovej starostlivosti na svete. V roku 2011 bol uvedený na trh luxusný rad vlasovej starostlivosti ASP®, ktorý bude fungovať spolu so značkou ASP® Salon Professional. 

Dnes sa produkty ASP® predávajú vo viac ako 50 krajinách so sídlom a školiacimi zariadeniami vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.