Vapozón Panda - B002 So statívom

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
309 € 257,50 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
5.9.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

B-002 je moderný prístroj, ktorý bude ideálny pre všetky typy kozmetických ošetrení tváre. Vaporizér má funkciu horúcej pary a možnosť použitia baktericídneho ozónu. Vonkajšia nádoba na vodu vám umožňuje kontrolovať množstvo vody a uľahčiť vyprázdňovanie výparníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Vapozóny
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.