Kadernícky vozík Panda - Practic Color

115 € 95,83 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne

Kadernícky vozík Practic Color  vám uľahčí farbenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kadernícky vozík Practic Color  vám uľahčí farbenie. Má držiaky na fóliu a misky a dvojposchodový podnos. Je namontovaný na kolieskach, takže ho môžete ľahko presúvať medzi polohami.

Vlastnosti

  • Čiernej farby.
  • Držiaky fólie a príslušenstvo.
  • Na kolesách.

Dodatočné parametre

Kategória: Stĺpcové kadernícke vozíky
Hĺbka: 38cm
Šírka: 36cm
Výška: 96cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Kombinácia: Plast
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.