Nožnice na kĺzavé strihy na vlasy Cerena - Stage 5,5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
99 € 82,50 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
13.12.2023

Ergonomicky tvarované pre pohodlný a precízny strih.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nožnice Cerena – STAGEskutočným unikátom. Určené sú, predovšetkým pre kaderníkov a ich salóny. Nožnice Cerena – STAGE sa špecifikujú na obľúbené kĺzavé strihy, pričom prinášajú množstvo benefitov. Medzi tie patrí napríklad ergonomická rukoväť, elegantný dizajn či vysoký komfort pri práci. Nožnice Cerena – STAGE majú kvalitne leštený povrch a luxusnú striebornú farbu, ktorá vynikne v každom kaderníckom salóne. Čo je ďalšou výhodou je to, že ich máte možnosť zakúpiť za tú najlepšiu cenu, čo jednoznačne stojí za uváženie, tak neváhajte a zaobstarajte si ich hneď!

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.5, 0
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.