Nožnice na kĺzavé strihy na vlasy Cerena - Grey 5,5"

contact-form-0 discount-0
Značka: Cerena
59,90 € 49,92 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
1.12.2023

Nožnice na vlasy v ergonomickom štýle s vysoko lesklým povrchom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nožnice na vlasy Cerena – GREY sú určené na kĺzavé strihy. Získali si priazeň už množstva profesionálov, akými sú kaderníci. Prečo sú tieto nožnice tak obľúbené? V prvom rade prinášajú ergonomické držanie, čo je pre profesionálov veľkou úľavou. Taktiež majú odnímateľnú opierku prstov a miesto pre ich podporu. Nožnice na vlasy Cerena – GREYvysoko elegantné. Dôvodom je lesklý povrch a taktiež strieborná farba, ktorá je v tejto oblasti mimoriadne obľúbená. S týmto typom nožníc sa veľmi jednoducho manipuluje a zaručí to vašim zákazníkom dokonalý strih. Neváhajte a zaobstarajte si tieto nožnice do vášho salónu už dnes!

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Strieborná
Veľkosť nožníc: 5.5, 0
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Kovaná nehrdzavejúca oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.