Nožnice na kĺzavé a klasické strihy na vlasy Cerena - Chiq

179,90 € 149,92 € bez DPH
Skladom (1 ks)

Slicingové nožnice na vlasy – pre pravákov a obsahujú aj odnímateľnú opierku prstov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktickým produktom pre všetky kadernícke salóny sú nožnice, ktoré sú vhodné pre všetky typy strihov. Medzi tie patria aj kadernícke slicingové nožnice na vlasy Cerena – CHIQ. Sú vysoko elegantné. Dôvodom je prepracovaná konštrukcia, a tiež ružové zlato, ktoré prináša jemný a decentný vzhľad. Nožnice na vlasy Cerena – CHIQ majú príjemné, ergonomické držania a taktiež nevytvárajú pri strihaní žiaden hluk, čo zaručí komfort nielen pracovníkom, ale aj zákazníkom. Tieto nožnice sú vhodné pre pravákov a obsahujú aj odnímateľnú opierku prstov. Pri práci vám zaručia vysoký komfort a zákazníci budú z vášho salóna odchádzaťs úsmevom na tvári.

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnice na kĺzavé strihy
Záruka: 1 rok
Držanie nožníc: Pre pravákov
Farba: Ružovo - Zlatá
Veľkosť nožníc: 5.5
Poloha rukoväte: Ofset
Materiál: Kovaná nehrdzavejúca oceľ
Povrch výrobku: Leštený povrch
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Cerena

Cerena sa špecializuje na kaderníctvo a nožnice na vlasy už viac ako 50 rokov. Čepele najvyššej kvality a ergonomicky tvarované rukoväte zaisťujú maximálny komfort a vo výsledku ponúkajú mimoriadne dobré výsledky rezania s dokonalým pocitom pevného a presného rezu. Najmä v časoch globalizácie sa objavujú aj nové formy kvalitatívnych kritérií: lokálna produkcia, dodržiavanie západoeurópskych sociálnych štandardov, starostlivo vyberané suroviny a tradične pestované a inovatívne myslenie. Robí z vlasových nožníc Cerena to, čím sú.

Tradičný rodinný podnik CERENA GMBH dnes riadi Arne Kreitzberg. V roku 1999 prevzal firmu od svojho otca Fritza-Wernera Kreitzberga, ktorý viedol firmu srdcom a odbornou kompetenciou a postavil firmu na široké základy doma aj v zahraničí. Dnes Arne Kreitzberg pokračuje týmto spôsobom a vyváža vysokokvalitné nožnice na vlasy do viac ako 30 krajín. CERENA vždy zastávala najvyššie štandardy vo svojich produktoch. Tradičné pracovné postupy sa spájajú s modernou technológiou pri výrobe profesionálnych nožníc na vlasy v kvalite Solingen. Prvotriedna kvalita ocele a vyškolení zamestnanci charakterizujú našu výrobu, ktorá stále pozostáva z 80% ručnej práce. Naša výrazná kontrola kvality kontinuitu kvality a služieb.