Prečo si vybrať práve nás?

Vážíme si každého zákazníka a našou snahou je poskytnuť služby s pridanou hodnotou. Preto ponúkame rôzne výhody nielen pre stálych klientov, ale aj pre nových zákazníkov. Každý zákazník dostáva od nás individuálnu starostlivosť, komunikáciu a pozornosť.  S dlhoročnými skúsenosťami dokážeme promptne reagovať na požiadavky a dopyt na trhu. 

Expresné dodanie

Spolupracujeme s expresnými kuriérskými spoločnosťami, ktoré v štandardnom režime dodávajú objednaný tovar adresátovi do 24 hodín od vyskladnenia. Negarantujeme tieto dodacie podmienky v prípade neočakávaných a nepredvídateľných udalostí, ktoré ovplyvňujú fungovanie kuriérskych spoločností (počasie, pandémia, havária, vyššie moci a pod).

Vernostný program

Pre stálych a pravidelných klientov ponúkame vernostný program, pomocou ktorého dosiahnete ešte výhodnejšie nakupovanie a hodnotenie. 

Dlhoročná skúsenosť

Naše dlhoročné skúsenosti v oblasti kaderníckého servisu sme preniesli aj do online priestoru, kde vám vieme poradiť vo všetkých oblastiach tohto odvetvia. Či je to poradenstvo pri zriaďovaní vášho salónu, alebo ohľadom starostlivosti o vlasy. Samostatnou zložkou je poradenstvo pre kaderníkov, ktorí pracujú s našimi značkami, pre ktorých sú nápomocní naši obchodní zástupcovia a školitelia.

Kvalitný sortiment

Už od začiatku sa snažíme prinášať na trh iba produkty renomovaných výrobcov, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou, inováciou v technológiach  a samozrejme nadčasovosťou a predvídateľnosťou trhu.

Komplexné vybavenie

Veľkým bonusom nášho sortimentu je jeho komplexnosť, kde dokážeme zabezpečiť celý sortiment pre zariadenie, vybavenie ako aj prácu v salóne spojenú s ďalším rozvojom a vzdelávaním.

Vyberte menu
EUR Euro