Andopa.sk

Jedinečný štýl, dokonalý dizajn

Kategórie
Archív

Nakupovanie na splátky s Home Credit – jednoducho a rýchlo

home_credit

Plánujete nákup, ktorý má vyššiu hodnotu? Pomôhlo by vám tento nákup splatiť po splátkach? Potom ste na správnom mieste, ponúkame možnosť kúpy tovaru na splátky už od 100€! Ako však takýto nákup vôbec vyzerá? Ako si volím jednotlivé splátky? Ako si pred samotným uzatvorením zmluvy s Home Credit pozriem možnosti splátok? Na všetky tieto otázky vám odpovieme v tomto blogu.

Na to, aby ste môhli uzavrieť splátkovú formu nákupu potrebujete:

  • občianský preukaz,
  • produkt alebo hodnota objednávky, presahujúca hodnotu 100€.

Pokiaľ spĺňate tieto dve podmienky, môžeme ísť ďalej. Ako sme vyššie spomínali, pred samotným uzavretím splátkového kalendára, si môžte vypočítať výšku jednotlivých splátok pomocou Home Credit kalkulačky.

Home Credit kalkulačka

Home Credit kalkulačka sa zobrazuje pri produktoch, ktorých hodnota je vyššia alebo rovná 100€, v prípade že objednáte jednotlivé položky, ktorý súčtová hodnota je vyššia alebo rovná 100€, kalkulačka sa zobrazí v pokladni, pri dokončovaní objednávky. Pre jednoduhšie vysvetlenie použijeme ilustračné obrázky nižšie.

Stránka produktu

Stránka pokladne

Home Credit kalkulačka po rozkliknutí

Homecredit definuje dve základné možnosti splátok a to, na 11 mesiacov alebo na 72 mesiacov. Pokiaľ vám takýto spôsob nevyhovuje, kliknite na “Chcem si zvoliť vlastné spátky” a jednoducho si nakonfigurujte splátky podľa vás.

Home Credit kalkulačka – vlastné splátky

Pre dokončenie nákupu na splátky rozkliknite možnosť “Home Credit nákup na splátky” v pokladni.

Budete automaticky presmerovaní na stránku poskytovateľa splátok, kde dokončite jednotlivé kroky podľa pokynov prevádzkovateľa.

Teraz už viete, ako používať Home Credit kalkulačku a ako uzatvoriť splátkový kalendár. Prajeme pekný nákup.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *