Maska na kučeravé vlasy Echosline - Seliár Curl

contact-form-0 discount-0
Značka: Echosline
od 10,86 € od 9,05 € bez DPH

Zvoľte variant

Maska na kontrolu kučeravých a vlnitých vlasov.

Detailné informácie

Variant: 500ml
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do: 13.12.2023
10,86 €
9,05 € bez DPH
Variant: 1000ml
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do: 13.12.2023
16,56 €
13,80 € bez DPH

Podrobný popis

Kučeravé a vlnité vlasy musia byť hydratované a správne ošetrené, aby vyzerali so skvelou formou. Maska je obohatená o med a arganový olej, jemne čistí kučeravé a vlnité vlasy, odstraňuje krepovatenie a dodáva pružnosť a hydratáciu.

Arganový olej, bohatý na vitamín E, vlasy chráni, rozjasňuje, vyživuje a posilňuje. Med má vysokú hydratačnú silu a je cenným spojencom, ktorý dodáva vlasom nový jas a lesk. Ideálna na ošetrenie suchých a lámavých vlasov, ktoré potrebujú výživu, táto zložka obnovuje a posilňuje vnútornú štruktúru vlasov a hydratuje ich do hĺbky.

Dodatočné parametre

Kategória: Masky a zábaly na vlasy
Použitie: Hydratácia vlasov
Problematika: Na kučeravé vlasy
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Echosline

Echosline, založená v Taliansku v roku 1998, je značka starostlivosti o vlasy, ktorá ponúka produkty vysokej kvality. Echosline, známa ako tradičná značka, sa postupne posunula smerom k filozofii „The Vegan Way“ formulovaním produktov založených na prírodných zložkách, skúmaním ekologicky udržateľných obalov a materiálov s ohľadom na profesionálov, spotrebiteľov a planétu. 

Ponúkať profesionálne ošetrenia salónom po celom svete na ochranu základnej krásy, kde jednoduchosť je konečným vyjadrením autenticity. Transformovať krásu na etickú a udržateľnú pomocou 100% zelených a vegánskych produktov starostlivosti o vlasy, rešpektujúc životné prostredie a spotrebiteľov.