Masážne lehátko Panda - Prince Lux

6 680 € 5 566,67 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždnePotrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.skDetailné informácie

Podrobný popis

Pohodlné masérske lehátko pre všestranné ošetrenie. Prince je nová séria profesionálnych SPA lehátok. Zákazník má k dispozícii pohodlný matrac v niekoľkých rôznych variantoch čalúnenia. Váľanda môže mať mnoho doplnkových riešení, ako napríklad nožné ovládanie alebo vyhrievanie matraca. Je ideálny na masáže, ošetrenie tváre a tela. Elegantný obal ukrýva vo vnútri veľkú priehradku, kam môžeme vložiť obliečky, čistiace prostriedky a ďalšie doplnky. Posteľ Prince Lux je možné plne elektricky nastavovať diaľkovým ovládačom alebo nožným ovládačom (doplnková možnosť). Štandardne môžeme použiť podľa účelu zdravotné, kozmetické alebo mäkké čalúnenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne lehátka
Hĺbka: 203cm
Šírka: 74cm
Výška: 63 - 83cm
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.