Masážne lehátko Panda - Livia II Relax

1 980 € 1 650 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždnePotrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.skDetailné informácie

Podrobný popis

Séria typov masažnych lehátok Livia je z masívnych  materiálov. Majú elegantný  vzhľad a zaisťujú vysoký  komfort používania. Použitie masívnej  preglejky z tvrdého  dreva zaručuje zodpovedajúcu pevnosť konštrukcie. Posteľ je vybavená prídavnou policou  na uteráky a príslušenstvo. Disponuje manuálnym  systémom nastavenia uhla hornej časti a špeciálnym  otvorom na tvár v časti opierky hlavy.

Veľmi stabilná  konštrukcia vyrobená z vysoko kvalitných  materiálov. Poťah  je vyrobený v klasickej podobe. Otvorená základňa umožňuje využiť ďalší priestor  pre potrebné príslušenstvo. Pohodlný posteľný  matrac môže byť doplnený  zdravotným alebo kozmetickým čalúnením. Praktická priehlbina v opierke  hlavy zlepšuje komfort používania  pri ošetrení. Na želanie zákazníka je možné pre  zvýšenie komfortu  používania použiť aj mäkké čalúnenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Masážne lehátka
Hĺbka: 202cm
Šírka: 81cm
Výška: 70cm
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.