Kozmetický stolík Panda - 1019A

190 € 158,33 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne

Bezpečný a moderný kozmetický stolík.

Detailné informácie

Podrobný popis

Praktický a elegantný kovový a drevený stolík s jednou drevenou zásuvkou uzamknutou na kľúč a dvoma drevenými policami. Horná časť zásuvky slúži zároveň ako polica. Má štyri gumené kolieska, vďaka čomu je stôl mobilný. V hornej doske stola má stôl otvor pre lampu s lupou, napr. 1005T. Stôl je dostupný v bielej farbe.

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetické stolíky
Hĺbka: 42cm
Šírka: 55.5cm
Výška: 82cm
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.