Kozmetický stolík Panda - 1014

115 € 95,83 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne

Praktický pomocný stolík pre prácu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kozmetický stolík 1014 spája modernosť a funkčnosť. Ide o profesionálny kus nábytku pre kozmetické prístroje, vybavený tromi praktickými sklenenými policami a pojazdnou základňou na gumených kolieskach. Konštrukcia je vyrobená z kovu a skla, stôl je dostupný v bielej farbe. Stolík pre kozmetické prístroje 1014 je mimoriadne pohodlný kus nábytku, ktorý zlepší organizáciu práce v každom salóne.

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetické stolíky
Hĺbka: 40cm
Šírka: 54cm
Výška: 83cm
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.