LED lampa s lupou Panda - 1005T bez statívu

155 € 129,17 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne

Možnosť nastavenia vysokej intenzity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Je to profesionálne zväčšovacie svietidlo s modernou a elegantnou líniou. Vybavený šošovkou so silou piatich dioptrií s nasadenými LED žiarovkami a funkčným uchytením na zvršky, bude 1005T perfektný na všetky kozmetické ošetrenia. LED žiarovky s nízkou spotrebou energie poskytujú nielen presné a výkonné osvetlenie, ale aj dlhú životnosť (až cca 400 hodín ).

Lampa 1005T má navyše možnosť nastavenia intenzity v rozsahu od 750 do 3200 luxov a antireflexné sklo, vďaka čomu svetlo lampy nedráždi oči a výrazne zvyšuje komfort práce. 1005T je dokonalým riešením pre kozmetické, stomatologické, dermatologické a iné salóny.

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetické lampy a lupy
Napätie: 50/60Hz, 230V
Počet dioptrií: 5
Výkon: 8W
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.