Lampa s lupou Panda - Evo Led 3dpt bez statívu

475 € 395,83 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne

Lampa s lupou s troma dioptriami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Funkčná beztieňová lampa s lupou so silou troch  dioptrií, vybavená antireflexným sklom a flexibilným nastaviteľným ramenom. Poskytuje mimoriadne presné biele osvetlenie, ktoré nespôsobuje únavu očí.

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetické lampy a lupy
Napätie: 220 - 240V, 50/60Hz
Počet dioptrií: 3
Výkon: 10W
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.