Umývací box Panda - Duet

2 990 € 2 491,67 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne

Tento box je komplexným a moderným riešením pre každý salón.

Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento box je komplexným a moderným riešením pre každý salón. Jeho originálny dizajn je dokonalým riešením pre tých, ktorí chcú čo najlepšie využiť priestor, pri zachovaní pohodlia nielen pre klienta, ale aj pre kaderníka, ktorý vykonáva ošetrenie. Umývací box sa otáča o 360°. Zaručuje úsporu miesta a veľké pohodlie. Zákazník nemusí prechádzať z umývacieho boxu na kadernícku stoličku. Podstava je vyrobená z lakovaného hliníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické umývacie boxy
Hĺbka: 55.5cm
Šírka: 48cm
Výška: 100.5cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.