Umývací box Panda - Crudo

contact-form-0 discount-0
Značka: Panda
1 230 € 1 025 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne
Môžeme doručiť do:
24.1.2024

Ideálne funkčnosti umývacieho boxu zabezpečujú pohodlnú prácu kaderníka.

Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.sk

Detailné informácie

Podrobný popis

Ideálne funkčnosti umývacieho boxu zabezpečujú pohodlnú prácu kaderníka. Crudo znamená surový v španielčine. Názov novej kolekcie nie je náhodný. Ako prvý na trhu sme vytvorili kadernícky nábytok dokonale ladiaci so štýlom Loft, t. j. veľký a surový priestor, ktorý nemá vlastnosti ako je jemnosť a hebkosť. Neoddeliteľnými prvkami tohto štýlu sú viditeľné konštrukčné a inštalačné prvky. Preto tento typ interiéru vyžaduje vhodný nábytok, ktorý vám môžeme konečne ponúknuť. Ideálne funkčnosti umývacieho boxu zabezpečujú pohodlnú prácu kaderníka

Koniec koncov, štýl je v detailoch minimalistický a toto je podnet na vznik línie Crudo v jej jednotlivých verziách. Umývací box Crudo – je síce jednoduchý a vyrobený pomocou čierneho kovu, je však veľmi pohodlný  a elegantný. Jeho drsný štýl ho tiež nezbavuje žiadneho z prvkov ideálnej funkčnosti, čo je dôležité pri náročnej práci kaderníka.

Umývací box na mieru

Máte záujem o umývací box v inom prevedení ako na obrázku? Žiaden problém, jednoducho si vyberte z našej ponuky umývacích boxov a ich poťahov. Jednotlivé kroky sú číselne odstupňované. 

 

1. Výber poťahu

  • Základné bezpríplatkové poťahy, imitácia kože (bez zmeny ceny)

 

  • Exclusívne príplatkové poťahy, imitácia kože vyššej kvality (so zmenou ceny).  

 

2. Nechajte si vypracovať nezáväznú ponuku

Vybrali ste si kadernícke kreslo na mieru? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: info@andopa.sk alebo nám zavolajte na +421915827577 a my Vám vypracujeme nezáväznú ponuku.

Dodatočné parametre

Kategória: Klasické umývacie boxy
Hĺbka: 125cm
Šírka: 64cm
Výška: 102cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Poťah: Imitácia kože
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.