Kefa na vlasy Olivia Garden - Ionic Paddle Combo Medium

6,65 € 5,54 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Kefa na vlasy Olivia Garden Healthy Hair Ionic Paddle je nenahraditeľným pomocníkom pri každodennej úprave účesu aj zložitejšom stylingu.

Detailné informácie

Podrobný popis

V prípade, že túžite po vždy dokonalom účese, máme pre vás jedinečné riešenie! Kefa na vlasy IONIC PADDLE COMBO je skvelou alternatívou pre každodennú starostlivosť o vlasy. Je vyrobená z kvalitných materiálov, vďaka čomu vám vieme zaručiť jej dlhú životnosť a mechanickú odolnosť. Kefa na vlasyIONIC PADDLE COMBO je hnedej farby a po použití budú vaše vlasy jemné, zosilnené a zdravo vyzerajúce. Tento druh kefy je vhodný aj pri náročnejších stylingoch a vďaka tomu je ideálnou voľbou do každého kaderníckeho salónu. Preto neváhajte a zaobstarajte si túto výnimočnú kefu aj vy! Svoj výber neoľutujete!

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy s prírodnými štetinami
Farba: Hnedá
Krajina pôvodu: Taliansko
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“