Kefa na vlasy Olivia Garden - Healty Hair Boar

5,66 € 7,78 € 11,45 € 14,18 € od 5,66 € 4,72 € bez DPH 6,48 € bez DPH 9,54 € bez DPH 11,82 € bez DPH od 4,72 € bez DPH
Skladom (4 ks) Skladom (4 ks) Skladom (2 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
6.10.2022 6.10.2022 6.10.2022 6.10.2022 Zvoľte variant

Okrúhla kefa na vlasy Olivia Garden 100% Natural Boar Bristles je nenahraditeľným pomocníkom pri pravidelnom fénovaní vlasov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fénujete si často vlasy? V tom prípade by ste mali byť veľmi opatrná a vyhľadať tie správne produkty tak, aby nedošlo k poškodeniu vlasov. Okrúhla kefa na vlasy Olivia Garden – BOAR je skvelou alternatívou pri pravidelnom fénovaní vlasov. Dodá im prirodzený objem, lesk a zároveň ich aj zjemní. Táto jedinečná kefa je vhodná na každodenné a profesionálne použitie. Obsahuje čisto prírodné štetiny, vďaka ktorým sú vaše vlasy plné života. Okrúhla kefa na vlasy Olivia Garden – BOAR nepoškodzuje vlasy a ani pokožku hlavy, práve naopak. Preto neváhajte a zakúpte si tento jedinečný produkt aj vy. Svoj výber jednoznačne neoľutujete!

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy s prírodnými štetinami
Farba: Hnedá
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“