Sada kief na vlasy Olivia Garden - NT Thermal 4ks

52,97 € 44,14 € bez DPH
Skladom (5 ks)

Kefa na vlasy má dierované telo, ktoré zaisťuje plynulý prietok horúceho vzduchu a tým skracuje dobu sušenia vlasov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sada NT Bag je skvelou alternatívou pre dokonalú úpravu vlasov. Obsahuje jednotlivé kefy, ktoré majú dierované telo. To znamená, že zaisťuje plynulý prietok horúceho vzduchu a vďaka tomu sa skracuje doba sušenia. Tieto jedinečné kefy na vlasov sú určené, predovšetkým, pre kučeravé vlasy a na zvýšenie objemu. Sada NT Bag je skvelou alternatívou pre každú ženu, ktorá si tento produkt jednoznačne hneď obľúbi. Okrem iného, vlasy po použití tohto typu kief ostanú zdravé, lesklé, čo je obrovskou výhodou, keďže teplo zvykne vysušovať. Dôvodom je turmalín, ktorý znižuje statickú elektrinu a vlasy sú vďaka tomu aj naďalej hydratované.

Dodatočné parametre

Kategória: Sady
Farba: Zlatá, Hnedá
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Taliansko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“