Sada kief na vlasy Olivia Garden - Holiday 12ks

32,10 € 26,75 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Kefa Olivia Garden Holiday  je perfektná  na rozčesávanie vlasov. Má zaoblené telo, pre zabránenie podráždeniu vlasovej pokožky. Vďaka zdvojeným nylonovým štetinám kefa vlasy perfektne rozčeše a guličky na koncoch štetín masírujú pokožku hlavy. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vlastnosti:

  •  kefa na perfektné rozčesávanie vlasov,
  •  luxusný a elegantný design,
  •  zahnuté telo kopíruje pokožku hlavy,
  •  na rozčesávanie všetkých typov vlasov,
  •  štetiny zakončené guličkami pre masáž hlavy.

Dodatočné parametre

Kategória: Sady
Farba: Strieborná, Tyrkysová
Povrch výrobku: Antistatický
Rozmer: 20 x 5,5 x 2cm
Výška štetín: 16mm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“