Kefa na vlasy Olivia Garden - C+I Styler Paddle Large

13,06 € 10,88 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Široká plochá kefa z kolekcie Nano Thermic Ceramic + Ion.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kefa na vlasy STYLER PADDLE Large prináša skutočne širokú škálu výhod jej použitia. V prvom rade ide o širokú plochú kefu z kolekcie Nano Thermic Ceramic + Ion. Práve táto kolekcia je vhodná na rozčesávanie vlasov, záverečný styling, a tiež na uhladenie. Výhodou je, že kefa na vlasy STYLER PADDLE Large vlasy nejakým spôsobom nepoškodzuje, práve naopak. Dodáva im lesk, prirodzený objem a vyhladenie. Konce štetín sú zaoblené, a to najmä kvôli tomu, aby sa neporanila pokožka hlavy. To znamená, že česanie vlasov pomocou tejto kefy je maximálne príjemné. Ak aj vy chcete mať dokonalý produkt na vlasy, táto kefa je ideálnou voľbou!

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na rozčesávanie
Farba: Hnedá
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Taliansko
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“