Kefa na vlasy Olivia Garden - C+I Pro Small

contact-form-0 discount-0
Značka: Olivia Garden
10,66 € 8,88 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
13.12.2023

Profesionálne kefy na rozčesávanie vlasov, plastové ostne šedej farby zakončené striebornou guličkou, veľmi kvalitné a precízne prevedenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kefa na vlasy XL PRO Small sa využíva na profesionálne rozčesávanie vlasov. Dodá im prirodzený lesk a objem, pričom sú na dotyk príjemné hebké. Štetiny sú vyrobené z plastu a zakončené guličkou. Celé prevedenie je v šedej farbe a nejakým spôsobom nepoškodzujú pokožku hlavy. Vlasy sú vďaka použitiu tejto kefy zdravo vyzerajúce. Zabraňuje lámaniu vlasov a rozštiepeniu končekov. Kefa na vlasy XL PRO Small je vysoko kvalitný produkt, ktorý je obľúbený v každom z kaderníckych salónov. Pri práci sa s ňou komfortne manipuluje a zvyšuje to tak celkovú efektivitu. Neváhajte a zakúpte si tento produkt aj vy!

Dodatočné parametre

Kategória: Kefy na rozčesávanie
Farba: Biela
Povrch výrobku: Antistatický
Krajina pôvodu: Nemecko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Olivia Garden

Ako kaderník ste expert na vytváranie krásy. Každý deň vás núti vyčarovať úsmev na tvári vašich klientov, keď vidia výsledok vašej práce. Ste umelci a radi sa vyjadrujete v účesoch, ktoré vás nadchnú. Na to potrebujete vynikajúce nástroje od spoľahlivého partnera. Neradi míňate príliš veľa na produkty, ktoré za tie peniaze nestoja.

Pozorne počúvame spätnú väzbu našich zákazníkov, ktorí naše nástroje používajú v salónoch po celom svete už viac ako 50 rokov. Sme hrdí, že môžeme oplácať priazeň tým, že podporujeme kaderníkov pri dosahovaní úžasných výsledkov pri úprave vlasov. Kaderníci profitujú z toho, že ľahšie uspokoja svojich klientov, získajú sebavedomie a zaslúžené uznanie. Kaderníci dôverujú Olivia Garden, pretože naše vysokokvalitné nástroje sú nielen inovatívne a spoľahlivé, ale aj krásne a individuálne, podčiarkujú osobnosť kaderníka.

Veríme, že medzi predstavivosťou kaderníka ako umelca a výsledkom, ktorý s vlasmi dokáže dosiahnuť, by nikdy nemalo stáť nič v ceste. Kaderník preto nemôže akceptovať žiadne prekážky, napríklad nekvalitný výrobok, ktorý nespĺňa jeho schopnosti pri tvorbe. Keď sa rozhodne pre náradie Olivia Garden, teší sa z toho, že každý deň získava silu a podporu vo svojej vášni pre vytváranie krásy. Dostane nástroj vyrobený profesionálmi pre profesionálov.

Vďaka našej zanietenej práci môžeme byť hrdí na to, že toľko kaderníckych umelcov hovorí o ich kefe, nožnici alebo doplnku Olivia Garden: „Toto je môj obľúbený nástroj!“