Kadernícka zostava Galaxy - Umývací box + kadernícke kreslo + zrkadlová konzola

2 103 € 1 752,50 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne

Kadernícka zostava Galaxy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Súčasťou kaderníckej zostavy:

Kadernícke kreslo Galaxy to je futuristická elegancia. Kadernícke kreslo je založené na hydraulickej báze. Kryt je vyrobený z plastu.

Vlastnosti

Pohodlné. Jednoduchá údržba. Hydraulická báza.

Umývací box Galaxy je futuristická elegancia založená na mäkko zaoblených tvaroch. Umývaci box a sedačka sú pevné a predstavujú jedno teleso. Kryt je vyrobený z plastu. Zostávajúca časť je nábytok z lesklého dreva MDF.

Vlastnosti produktu

Jednoduchá údržba. Veľmi elegantný. Komfortný a pohodlný. Možnosť zmeny čalúnenia.

Konzola Galaxy oživí moderné i klasické interiéry. Kombinuje to najlepšie z klasického i moderného štýlu. Konzola je veľmi praktická a jednoduchá na používanie. Konzola je veľká a má atraktívne podsvietenie a tak ponúka najvyšší garantovaný komfort a pohodlie ako pre kaderníka tak aj pre klienta.

Vlastnosti

Kombinácia jednoduchosti a elegancie. Pohodlná a komfortná. Má moderné osvetlenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Kadernícke zostavy
Krajina pôvodu: Poľsko
Poťah: Imitácia kože
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.