Zrkadlová konzola Panda - Imperial

660 € 550 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne

KonzolaI mperial  je elegantná a moderná.

Detailné informácie

Podrobný popis

Konzola Imperial je elegantná a moderná. Inšpirovaná časmi Ľudovíta XVI. Exkluzívny rad nábytku, v línii dominuje zlatým lemovaním dizajnovým nábytkom a elegantným grafitom čalúnenia. Kombinácia týchto dvoch farieb dokonale zachytáva eleganciu a luxus.

Vlastnosti

  • Drevený rám.
  • Zlatá farb.
  • Štýlový design.
  • Masívne drevo.

Dodatočné parametre

Kategória: Kadernícke zariadenie
Záruka: 2 roky
Hĺbka: 7cm
Šírka: 100cm
Výška: 180cm
Materiál: Masívne drevo
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.