Olej na ochranu nožov Discide - Trimmercide 100ml

6,48 € 5,40 € bez DPH
Skladom (3 ks)

Olej na ochranu nožov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Olej Trimmercide so špeciálnym zložením je vyrobený tak, aby udržal čepele zastrihávačov čisté a namazané. Funguje skvele so všetkými čepeľami strojčeka a je možné ho použiť aj na nožnice. Pravidelne nanášajte na zuby a dosadacie plochy čepelí, aby ste maximalizovali výkon strihacieho strojčeka a zaistili dlhšiu životnosť čepele.

Dodatočné parametre

Kategória: Dezinfekcia
Objem: 100ml
Krajina pôvodu: Švédsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Bratt Trading

Bratt Trading predáva a propaguje doplnky pre veľkoobchodníkov kaderníkov. Kancelária a sklad sa nachádza v Tyresö v južnom regióne Štokholmu. Bratt Trading zastupuje niekoľko známych značiek, ako sú nožnice Joewell, sušiče vlasov Parlux, zastrihávače Oster, pláštenky Waco, stylery Ga.Ma atď. a máme skladom niekoľko stoviek ďalších produktov, ktoré sa pravidelne predávajú v salónoch.

Ako kaderník alebo spotrebiteľ si môžete jednoducho nájsť informácie o produktoch, značkách a novinkách a potom požiadať bežného veľkoobchodníka o dodanie tovaru, ktorý vás zaujíma.

Vitajte v Bratt Trading, popredných svetových značkách profesionálnych vlasových nástrojov zhromaždených pod jednou strechou!