Barber kreslo Panda - Sam

849 € 707,50 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne

Toto módne kreslo je viac ako krásnym a robustným prvkom interiérového dizajnu, ktorý poskytne salónu originalitu a jedinečnosť.Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.skDetailné informácie

Podrobný popis

Toto módne kreslo je viac ako krásnym a robustným prvkom interiérového dizajnu, ktorý poskytne salónu originalitu a jedinečnosť. Je to tiež veľmi pohodlný a spoľahlivý kus nábytku, vďaka ktorému bude zákazník cítiť originálnu atmosféru interiéru holičstva. Je to model pre tých, ktorí uprednostňujú trochu industriálnejšiu atmosféru v kaderníckom salóne.

Vlastnosti

  • Pevný dizajn,
  • Lakovaná oceľ a pochrómované prvky,
  • Čalúnená opierka nôh,
  • Úplná úprava: výška sedadla opierka hlavy,
  • Ľahko zameniteľný do naklonenej polohy.

Dodatočné parametre

Kategória: Barber kreslá
Hĺbka: 110cm
Šírka: 64cm
Výška: 110cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Poťah: Imitácia kože
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.