Barber kreslo Panda - James

990 € 825 € bez DPH
Dodanie minimálne 4 týždne

Barber kreslo James,  vybavené spoľahlivými nastavovacími mechanizmami  a stabilnou základňou.Potrebujete poradiť?
V prípade akýchkoľvek otázok alebo individuálnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať.
Ceny sú orientačné, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

phone call +421 915 827 577     mail info@andopa.skDetailné informácie

Podrobný popis

Barber kreslo James,  vybavené spoľahlivými nastavovacími mechanizmami  a stabilnou základňou.  Je doplnkovým produktom v ponuke Panda Trzebnica,  určeným pre salóny špecializované na starostlivosť o mužské vlasy  a fúzy.  Spolu s holičským kreslom vytvára James sadu kaderníckeho nábytku určeného pre holičské salóny zameranú na estetiku  blízku každému mužovi.

Dizajn sedačky  je založený na automobilovom štýle  a pripomína autosedačky  používané v limuzínach.  James je barber kreslo, ktoré má množstvo spoľahlivých riešení, perfektne vybavené prvky a starostlivo vyrobené detaily.  Kreslo má nastaviteľnú mäkkú opierku hlavy  s elegantnou povrchovou úpravou kedra.  Mechanizmus opierky hlavy umožňuje veľmi bezpečné nastavenie do požadovanej výšky  s úplnou stabilizáciou,  čo výrazne zvyšuje bezpečnosť  počas strihania, najmä pri použití ostrých nástrojov, ako je napríklad žiletka.

Okrem dekoratívnych funkcií  má aj praktické využitie  ako prvok uľahčujúci termoreguláciu. Mäkké sedadlo  stoličky je vyrobené z kvalitného priedušného materiálu,  ktorý zaisťuje veľké pohodlie  aj v tých najteplejších dňoch.  Charakteristické prešívanie použité v čalúnení odkazuje priamo na americkú automobilovú klasiku.  Holičská stolička James je vybavená pohodlnými mäkkými podrúčkami  a čalúnenou podnožou.  Celá konštrukcia stoličky je uchovaná na pevnom chrómovom základe.  Podnož kresla bola navyše vybavená podložkou z veľmi pružného materiálu, ktorá zabraňuje náhodnej zmene polohy stoličky a chráni podlahu salónu. Vysoko kvalitné hydraulické  vysúvanie použité v sedadle umožňuje spoľahlivé vertikálne (nahor-nadol) nastavenie. Nastaviť môžete tiež operadlo v kresle, ktoré má široký uhol sklonu, opierku hlavy,  ako aj možnosť nastavenia plne otočnej  (360°) platformy sedadla.

Dodatočné parametre

Kategória: Barber kreslá
Hĺbka: 112cm
Šírka: 69cm
Výška: 118cm
Materiál: Nehrdzavejúca chrómová oceľ
Poťah: Imitácia kože
Krajina pôvodu: Poľsko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka: Panda

Od roku 1990 spoločnosť vďaka vlastnej výrobnej linke, založenej na modernom strojnom vybavení, vybavila stovky kaderníckych salónov vynikajúcimi kolekciami nábytku. Na základe pôvodného dizajnu poľských a zahraničných dizajnérskych škôl si Panda upevnila svoju pozíciu lídra na priemyselnom trhu a kvalita produktov a organizačná kultúra získali uznanie zákazníkov, distribútorov a mnohé prestížne ocenenia a vyznamenania.

Poslaním spoločnosti je poskytnúť zákazníkom kompletný produkt najvyššej kvality a za najvýhodnejšiu cenu. Vďaka týmto prioritám vytvoril tím Panda pozoruhodné kolekcie ako Ovo, Glamour či shine, ktoré na jednej strane prekvapia luxusom, komfortom a originálnym, farebným dizajnom a na druhej strane sú mimoriadne bohaté na ergonomické riešenia uľahčujúce každodenné pracovať s klientom. Vysokú kvalitu výrobkov Panda zaručujú materiály európskeho pôvodu, z ktorých je vyrobený nábytok a nábytkové komponenty.